Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı Poşet 

  Merhabalar; bu yazımızda neredeyse hayatımızın her alanında farketmesek de ihtiyaç duyduğumuz Baskılı Poşet hakkında önemli bilgiler paylaşacağız.

  Baskılı poşet genel olarak üç bölüme ayrılır. Bunların başında tüketim sırasına göre birinci sırada yeralan Market Poşeti diyede bilinen Atlet Hışır Poşettir.

  Ambalaj poşet sektöründe baskılı poşet fiyatları ürünün cinsi ve rengine göre değişiklik gösterebilir. baskılı poşet fiyatlandırması baskı olacağı poşet baskısında baskılı mağaza poşeti üzerinde kaç renk baskı olacağı veya Market poşeti üzerinde kaç renk baskılı poşet olacak hesaplanarak Ona göre bir baskılı poşet fiyatlandırması ortaya çıkmaktadır her ne kadar fiyatlar sabit olsa da dolar ve ekonomik ondan dolayı fiyatlar değişiklik gösterebilir baskılı poşet yaptırmak isterseniz önceden bir çalışma yaptırabilirsiniz.

  Atlet (Market Poşeti);

  Baskılı Atlet Poşeti Türkiye’de en fazla tüketilen poşet çeşididir. Genellikle marketler tarafından tercih edilen Atlet Poşet gerek dayanıklı fakat hafif olması, gerekse marka ve reklam alanının geniş olması en önemlisi ise fiyatının diğer baskılı poşetlere göre daha ucuz olması sebebiyle baskılı poşet tüketiminin en başında yer almasını sağlıyor.

  El geçme mağaza çantası genellikle giyim sektöründe tercih edilen baskılı poşet cinsidir. Mağaza Çantaları poşete göre micron kalınlıkları Atlet Poşete göre daha kalın olup ürüne farklı bir görünüm kazandırırken sağlamlığını da arttırır.

  Sadece tekstil ürünlerinde değil, elektrikli küçük ev aletleri, cep telefonu, ayakkabı, oyuncak, hediyelik eşya gibi birçok alanda kullanılır. El geçme mağaza çantası fiyatları poşete kıyasla biraz daha fazladır. Fakat reklam süresi çok daha uzundur.

  Yumuşak Saplı Poşet:

  Yumuşak saplı poşet; daha çok kaliteye önem veren yukarıda saydığımız ürünleri satan kurumların tercih ettiği bir baskılı poşet cinsidir. Yumuşak saplı poşet baskılı veya baskısız olarak kullanılabilir. Tabi mantıklı olan baskılı kullanılmasıdır. 

  İster Atlet Poşet, ister El Geçme Poşet isterse Yumuşak Saplı Poşet olsun; bu ürünleri yaptırırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Çünkü siparişler en az 100- 150 kg arası olduğundan ve en az 3 boy olarak düşünürsek 450-500 kg a tekamül ediyor. Bu da taktir edersiniz ki yüklü bir miktar ücret ödemenizi gerektirecektir.

  Baskılı poşet siparişi vermeden önce ilk yapılması gerekenler, üretici firmamı yoksa aracı firmamı onu belirlemeniz. Aracı firmalar ne kadar dürüst olursa olsun konuya tam hakim olamadıklarından yine üreticinin insafına kalmış olurlar. Birde aracı olduğu ve tabiki para kazanmak zorunda olduğu için kendi karını da üzerine ekleyerek fiyatı arttıracaktır.

  İkinci yapmamız gereken şey ise; üretici firmanın referanslarını kontrol etmek. Eğer büyük güçlü markalarla iş yapmış ve devamını sağlayabilmişse işte o zaman yapmanız gereken bu gibi üreticilerin içerisinde en uygun fiyatı veren firma ile çalışmaktır.

  Örnek verecek olursak, yakın zamanda ticarette bulunduğumuz İstanbul Merter’de 27 yıldır hizmet veren İstek İthalat A.Ş Baskılı poşet konusunda inanılmaz bir titizlik ve kalite anlayışına dayalı hizmet sunuyor.

  Gerek sipariş öncesi bilgi paylaşımı, gerekse siparişten sonra ki takibi ve canlı desteği ile sizi tüm endişe ve angarya işlerden kurtarıyor. Fiyatlarda uyguladıkları kampanyalar neredeyse aldığınız ürünün yüzde 30 unu bedavaya getiriyor.

  Eğer sizde mağazanıza baskılı poşet yaptırmayı düşünüyorsanız umarım bu bilgilerden istifade edersiniz.

Hoş ve Sağlıkla Kalın..

Facebook
Twitter
LinkedIn
Tumblr

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

Copyright © 2023 İSTEK İTHALAT  A.Ş | Web Design by HTM AJANS

Temsilci İle Görüş
Canlı Destek
Merhaba! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Ara