Ham bez çanta; promosyon ve reklama amaçlı fuar, kampanya gibi her türlü etkinlikleriniz de kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz uzun süreli, akılda kalıcı ve en etkili reklam türüdür. 

  Ham bez çantalar %100 pamuktan üretilip, geri dönüşümlü ve çevreye olan duyarlılığı   açısından en çok tercih edilen çanta türlerinden biridir. Ham bez çantalar kendi doğal ham renklerindedir. Müşteri tercihine göre Ham renkteki kumaşlar boyanarak istenilen renk ve   desene çevrilebilir. Bu durum fiyatı fazlaca artırdığından dolayı çok tercih edilen bir durum değildir. Ham bez çantaları elde veya makinenizde yıkmanız sonucunda; yapısında veya baskısında herhangi bir deformasyon olmaz.

  Promosyon Ham bez çantalarda kullanılan   kumaş kalınlıkları ortalama 46 tel/140 gr/m2   ağırlığındadır. Ham bez çantaların Kulp   uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el   tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En   çok tercih edilen ebat 35×40 cm   büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı   ebatlarda üretim yapmak mümkündür. Ayrıca   yandan körüklü, alttan körüklü gibi ağır veya   geniş ürünler için değişik model çeşitleri de   mevcuttur.

  Ham bez çanta sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adedini, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi, kısa sap mı yoksa uzun saplı mı olacağını, baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve siparş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Sitemizin alt kısımlarında bulunan Canlı Destek kısımlarından hızlı bir şekilde müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, yukarıdaki konular ve fiyat bilgisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Sizde hemen Canlı Destek bölümümüzden konusunda uzman müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek ücret iade garantisi ile 22.000’den fazla olan referans listemize İstek İthalat A.Ş ailesine dahil olun 

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Call Now ButtonAra
Temsilci İle Görüş
Canlı Destek
Merhaba! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?